Allan Sauquet

Hlavní Trenér
UEFA C licence
Národnost
fra Francie
Datum rarození
11 června 1992
Věk
30

Pavel Jakovec

Asistent
C licence FAČR
Národnost
cze Czechia
Datum rarození
4 ledna 1973
Věk
49

David Strupek

Vedoucí týmu
Národnost
cze Czechia
Datum rarození
23 prosince 1969
Věk
52

Tomáš Stárek

Asistent
Národnost
cze Czechia
Datum rarození
28 června 2021
Věk
1